Mistrzostwa powiatu w czwórboju lekkoatletycznym

W dniach 11-12 05. 2016 r. na obiektach sportowych naszej szkoły odbyły się mistrzostwa powiatu w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.
Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ząbkach z wynikiem 1201 punktów wyprzedzając Szkołę Podstawową nr 2 w Zielonce tylko o 24 punkty. Trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 7 z Wołomina.
Indywidualnie najlepiej punktujące zawodniczki; Oliwia Kowalska SP 2 Zielonka 274 pkt, Aleksandra Wacławska SP2 Ząbki 270 pkt, Wiktoria Bielicka SP 7 Wołomin 267 pkt.
Następnego dnia odbyły się zawody chłopców, które zostały zdominowane przez drużynę ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Zielonki. Zawodnicy tej drużyny wygrali każdą konkurencję składającą się na czwórbój i indywidualnie zajęli wszystkie miejsca na podium.
Wyprzedzili Szkołę Podstawową nr 2 z Ząbek o 170 pkt, a Szkołę Podstawową nr 1 z Ząbek o 310 pkt.

Zawody odbyły się przy dobrej pogodzie i w miłej atmosferze, którą podniosły trofea ufundowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ząbkach oraz obecność Pani Dyrektor Ireny Małyszczuk na uroczystym zakończeniu zawodów.

I miejsce drużyny dziewcząt dało im możliwość startu  23 maja na zawodach międzypowiatowych, które odbyły się w Lesznowoli. Dziewczęta zdobyły tam brązowy medal i awansowały do zawodów wojewódzkich. Gratulujemy !!!

.............................................................................................................................