Kiermasz Świąteczny w SP2Jak co roku wolontariat w naszej szkole zorganizował kiermasz kartek, ozdób i ciast. Ozdoby świąteczne przygotowali uczniowie z pomocą nauczycieli i rodziców.
 Ciasta upiekli rodzice z Rady Rodziców oraz nasze wolontariuszki. 26 i 27 listopada 2013 r w czasie zebrań z rodzicami ruszyła sprzedaż. Zebraliśmy aż 2459 zł.    Znaczącą kwotę  ( 1200zł) dołożyła dodatkowo Rada Rodziców i w ten sposób można było przygotować 105 paczek dla uczniów z naszej szkoły, których rodzice mają trudną sytuację materialną. Dziękujemy pani Agnieszce Kobylińskiej za pomoc w transporcie. Pani wicedyrektor Iwona Pawlak zajęła się przygotowywaniem paczek, a pani Katarzyna Węgrzynek zorganizowała pracę wolontariuszy i czuwała nad organizacją kiermaszu. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w to dzieło, bo w ten sposób mogliśmy choć trochę radości i przyjemności sprawić innym.
   Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życzy szkolny klub ośmiu Młodzieżowego Wolontariatu.
                                                                                               Katarzyna Węgrzynek
...............................................................................................................................